PLAVBY KARIBIKEM

Plavby s letenkou PLAVBY s LETENKOU!

Odlety z ČR

Plavby z Floridy PLAVBY z FLORIDY

Super ceny

Plavby z Evropy PLAVBY z EVROPY

Karibik

Plavby další 2 200 NABÍDEK

Další

PLAVBY KARIBSKÝM MOŘEM

Plavby po karibské oblasti jsou pořádány celoročně, hlavní sezóna je ovšem v období evropské zimy (listopad až duben) kdy v Karibiku nejméně prší. Nejlevnějším obdobím je zpravidla srpen a září kdy hrozí tornáda a prší často.

PLAVBY z FLORIDY

Mimo plaveb s letenkou, jsou velmi populární plavby z Floridy. Ty začínají zpravidla v přístavech Fort Lauderdale a Miami. Jde o velmi atraktivní trasy zahrnující Mexiko, Kostariku Panamu, Bahamy, Kolumbii, Svatý Martin, Kajmanské ostrovy, Arubu, Curacao, Barbados, Grenadu a další destinace. Vzhledem k vcelku příznivým cenám letenek na Floridu se často jedná také o vůbec nejlevnější alternativu. Nízká cena ovšem nezmámená míně pohodlí či bezpečí. Jedná se o moderní a luxusní lodě jako jsou například Symphony of the Seas, Allure of the Seas, MSC Meraviglia (5*!), MSC Armonia, MSC Seaside (5*!), MSC Divina (5*!) a další.

PLAVBY z EVROPY přes KARIBIK na FLORIDU

Velmi žádanou alternativou jsou také plavby z Evropy (Itálie, Francie, Španělsko) přes Kanárské ostrovy a karibské ostrovy na Floridu. Z Floridy pak se do Evropy či Prahy dopravíte jednoduše letecky.